Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Nowosiedliny - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

320 000 zł15 800 m² 20,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję działkę z linią brzegową w zakolu rzeki Narew ( 144 m linii brzegowej) o powierzchni 15 800 m2 w miejscowości Nowosiedliny gmina Miastkowo 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł14 800 m² 22,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Powierzchnia: 1,48 ha | Dostęp do rzeki | Starodrzew dęby Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Nowosiedliny, bezpośrednio przy rzece, o powierzchni 1,48 ha. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z piwnicą Jarnuty

Jarnuty(Nowosiedliny + 18 km)

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż siedlisko w miejscowości Jarnuty (gm. Czerwin) dom jednorodzinny z budynkami gospodarczymi położony na działce o powierzchni 15 arów. Nieruchomość daje duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł120 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:128 m²

Poszukujesz pomysłu na inwestycję z gwarancją zysku? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję. Na sprzedaż unikalny budynek typu kamienica, położony w starej części miasta Ostrołęki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

99 950 zł1 088 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz wybudować dom, ale wciąż szukasz odpowiedniego miejsca? Pragniesz rozkoszować się widokami w pobliżu rzeki? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Okazuje się, że może być pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

900 300 zł3 001 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Łomży o pow. 3001m2, na os. Wschód, przy ulicy Jana III Sobieskiego. Teren, na którym znajduje się przedmiotowa działka została wydana w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Budne

Budne(Nowosiedliny + 11 km)

74 000 zł1 117 m² 66,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Budne, gmina Troszyn o powierzchni 1117m2. Działka znajduje się na terenie na którym.

Szczegóły ogłoszenia

92 400 zł972 m² 95,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Jednaczewie o powierzchni 972m2 oznaczona numerem geodezyjnym 1040/32. Działka w kształcie prostokąta , położona w sąsiedztwie nowych budynków mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 272 zł43,04 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł573 m² 2 408,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum Łomży ul. Wojska Polskiego 21 Na sprzedaż wyjątkowa kamienica o powierzchni użytkowej 573 m zlokalizowana przy jednej z głównych ulic miasta ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 840 zł65,60 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje 61 m z balkonem, łomża, ul. 3 maja Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 1 piętrze w solidnym budynku przy ul. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Nowosiedliny

Nowosiedliny,podlaskie

470 000 zł15 800 m² 29,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

BB Nieruchomości oferuję działkę z linią brzegową w zakolu rzeki Narew ( 144 m linii brzegowej) o powierzchni 15 800 m2 w miejscowości Nowosiedliny gmina Miastkowo 5 km od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij